Tłumaczenia techniczne

 


Osoby, które potrzebują profesjonalnie wykonanego przekładu językowego, mogą skorzystać z naszego biura tłumaczeń. Oferujemy translacje w dowolnej dziedzinie technicznej, zachowując wierność przekazanych nam tekstów pod względem nie tylko treści, ale również formy. Podczas dokonywania tłumaczenia zwracamy uwagę m.in. na rodzaj dokumentów, terminologię oraz stosowane praktyki opisu tłumaczonych procedur. Możemy zapewnić, że w sposób kompetentny i rzetelny podchodzimy do każdego tłumaczenia, dbając zarówno o jego stronę stylistyczną, jak i merytoryczną.

 

Columbus znaczy profesjonalizm!

 

Rozwijająca się współpraca międzynarodowa między rozmaitymi sektorami przemysłu wymaga przestrzegania jednolitych norm. Aby ułatwić zrozumienie przepisów ustalonych na światowych konwencjach bądź norm przestrzeganych przez zagranicznego partnera, prowadzimy specjalistyczne tłumaczenia techniczne. W naszym biurze w Krakowie zatrudniamy najlepszych specjalistów z doskonałą znajomością języka specjalistycznego oraz dysponujących obszerną wiedzą z branży techniki, technologii, IT i innych pokrewnych dziedzin. Podczas tłumaczeń technicznych opieramy nasze działania o nowoczesny system obsługi zleceń, bazujący na innowacyjnych metodach wspierających pracę naszych tłumaczy.

 

Profesjonalne tłumaczenia techniczne

 

Oferujemy usługi wysoce wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonują tłumaczenia w dowolnym języku. Bez względu na to, czy jest to translacja angielska czy niemiecka, nasi współpracownicy wykonają je z pełną znajomością tematu przy użyciu fachowego języka danej dziedziny. Gwarantujemy pełną dyspozycyjność i szybką realizację tłumaczy rosyjskich, niemieckich, angielskich i francuskich, którzy stanowią najliczniejszą grupę wśród naszych współpracowników. Realizujemy przekłady:

 

  • instrukcji obsługi,
  • norm technicznych,
  • dokumentacji technicznych,
  • atestów,
  • certyfikatów.

 

Biuro tłumaczeń - przekłady techniczne

 

Nasze biuro tłumaczeń proponuje wykonanie profesjonalnych przekładów technicznych w różnych językach obcych. Zapewniamy, że nasi specjaliści operują bogatym zakresem słownictwa i mają doskonałe obeznanie językowe, co przekłada się na jakość tłumaczeń. Z kolei dzięki swojemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy potrafią wyłapać różnego rodzaju błędy lub nieścisłości w powierzonych nam do przetłumaczenia dokumentach. Przekłady zawsze realizujemy w terminie, gwarantując ich poprawne oraz dokładne wykonanie.

 

Jeśli interesuje Was profesjonalnie wykonana translacja, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

 

 

 

home info mapa