O nas


B.T. COLUMBUS jest firmą o wielu obliczach.

 

 SPRZEDAŻ BILETÓW AUTOKAROWYCH I LOTNICZYCH 

Zaczęliśmy w 1995 roku od sprzedaży biletów autokarowych i lotniczych. Przez lata nawiązaliśmy stałą i owocną współpracę z wieloma przewoźnikami, dzięki czemu świadczyć możemy usługi na najwyższym poziomie, co z kolei skutkuje powracającymi do nas w pełni zadowolonymi klientami.

 

 TURYSTYKA 

Następnie przyszedł czas na rozszerzenie działalności i w naszych progach zagościła turystyka. Naszym nowym i kolejnym celem stało się świadczenie usług wypoczynkowych i podróżniczych, co przysporzyło nam kolejnych uśmięchniętych klientów. W branży tej rozwijamy się nieustannie, nawiązując konakty z dalszymi partnerami, dzięki czemu naszym wczasowiczom możemy zaoferować bardzo szeroką ofertę zarówno konkretnych kierunków, jak i typów wyjazdów.

 

 TŁUMACZENIA 

Kolejną branżą, po jaką sięgnęliśmy są tłumaczenia. Nasze doświadczenie w tym zakresie zawdzięczamy przede wszystkim profesjonalizmowi zespołu naszych tłumaczy, którzy wykorzystując swoją rozległą wiedzę z różnych dziedzin, gwarantują rzetelność świadczonych usług. Dzięki nim tłumaczymy wszystkie teksty i wszelkiego rodzaju dokumenty na niemal wszystkie języki świata. Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne, w tym zarówno zwykłe, przysięgłe, jak i specjalistyczne.

 

 UBEZPIECZENIA 

Dzięki współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym ALIANZ możemy zaoferować Państwu szeroki pakiet ubezpieczeń, dzięki którym będą Państwo mogli spędzać urlop lub pracować za granicą w poczuciu pełnego bezpieczeństwa.

 

 

 Zapraszamy zatem do naszych biur! 

 

Kraków, ul. Basztowa 17

nr tel. 504 20 66 40 | 12 421 77 88

e-mail: biuro@columbus24.pl


Rzeszów ul. Matejki 16

nr tel. 512 546 887

e-mail: tlumaczenia@columbusrzeszow.pl


home info mapa