Język ukraiński

Z uwagi na coraz większy napływ naszych sąsiadów zza wschodniej granicy do Polski, nasz zespół oferuje profesjonalne i niedrogie, przysięgłe tłumaczenia z ukraińskiego. Osoby poszukujące godnego zarobku w Polsce, bardzo często na samym początku nie znają naszego języka ojczystego i potrzebują pomocy w przełożeniu różnego rodzaju dokumentów, które są niezbędne do podjęcia jakiejkolwiek pracy. Nasze krakowskie biuro pragnie jak najlepiej odpowiadać na potrzeby współczesnego Klienta, dlatego uzupełniliśmy ofertę naszego zespołu o rzetelne, przysięgłe tłumaczenia specjalistyczne z ukraińskiego. W ramach naszych usług wykonujemy zarówno translacje dokumentów ekonomicznych, takich jak różnego typu sprawozdania czy audyty, jak i technicznych (m.in. dokumentacje), prawnych czy budowlanych.

 

W przypadku osób rozpoczynających pracę zarobkową w naszym kraju, szczególnie przydatne będą specjalistyczne tłumaczenia prawnicze, takie jak zawierane umowy, akty notarialne czy kontrakty. Niekiedy niezbędne do przedstawienia są również dokumenty medyczne, zawierające historię choroby, z którą następnie może zapoznać się lekarz, który najczęściej nie zna języka ukraińskiego.


Nasz ukraiński zespół tłumaczy składa się z samych specjalistów, którzy posiadają rozległą wiedzę na wiele tematów – zarówno z zakresu literatury, jak i prawa, budownictwa czy medycyny. Wykonują oni przekłady przysięgłe, których podejmować mogą się jedynie osoby zaufania publicznego z konkretnymi uprawnieniami, stosujące się do obowiązujących reguł etyki zawodowej.

home info mapa