Język rosyjski

Kiedyś niezwykle popularny w Polsce, dziś jednak posługuje się nim zdecydowanie mniej młodych osób. Wprawdzie rodzice i dziadkowie wciąż pamiętają język rosyjski, jednak należy przyznać, że zdecydowanie bardziej popularny jest np. niemiecki oraz oczywiście angielski. Na całym świecie mówi nim obecnie ponad 200 milionów osób. Możemy jednak zagwarantować, że pracujący w naszym krakowskim biurze tłumacz rosyjskiego to doskonały specjalista, który doskonale zna ten język obcy i jest jego prawdziwym pasjonatem.


Wykonujemy zarówno ustne, jak i pisemne tłumaczenia na polski. Dzięki doskonałym kwalifikacjom oprócz tłumaczeń zwykłych oferujemy również przekłady przysięgłe oraz specjalistyczne – m.in. techniczne, samochodowe, naukowe, medyczne, literackie, budowlane. Gwarantujemy wysoką jakość usług naszych tłumaczy z rosyjskiego oraz doskonałą znajomość wielu branż i umiejętności posługiwania się specjalistycznym słownictwem. Niezależnie od tego, czy decydują się Państwo na przekład zwykły czy przysięgły, jakość dostarczonego tekstu w języku polskim lub obcym będzie w równym stopniu wysoka.


Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnego przekładu danego dokumentu, nasz tłumacz polsko-rosyjski z przyjemnością udzieli pomocy. Aby skorzystać z jego usług wystarczy dostarczyć dany dokument pocztą zwykłą lub mailową albo osobiście pojawić się w naszym biurze. W przypadku, gdy zależy Państwu na czasie, mogą Państwo skorzystać z usługi ekspresowej, dzięki której dokument o objętości do 10-15 stron zostanie Państwu dostarczony już na następny dzień. W przypadku dokumentów specjalistycznych termin ustalany jest indywidualnie.

home info mapa