Język niemiecki

Kupili Państwo samochód od naszych sąsiadów zza zachodniej granicy? A może sprowadzają Państwo do Polski rodzinę? Niezależnie od powodów, nasze biuro wykona dla Państwa profesjonalne usługi translatorskie, które bez wątpienia spełnią każde wymagania jakościowe. Chociaż język niemiecki to drugi pod względem popularności język w Polsce, a na całym świecie posługuje się nim około 128 milionów osób, tłumacz przysięgły wciąż jest w cenie. W końcu tylko on może dostarczyć przekład dokumentów, który będzie posiadał wartość prawną.

 

Współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, którzy doskonale znają branżowe słownictwo, dzięki czemu wykonywane przez nich zwykłe oraz przysięgłe tłumaczenia ustne i pisemne z niemieckiego to teksty najwyższej jakości.


Jeżeli skorzystali Państwo z okazji i zakupili pojazd w Niemczech, proponujemy Państwu rzetelne, samochodowe usługi translatorskie, które można następnie przedstawić w urzędzie państwowym. Ponadto oferujemy ustne lub pisemne tłumaczenia przysięgłe z niemieckiego różnego rodzaju dokumentów dla osób prywatnych, firm oraz instytucji, a także pism medycznych, takich jak wyniki badań, recepty czy materiały reklamowe.


Nasze biuro z siedzibą w Krakowie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane profesjonalnymi, ustnymi oraz pisemnymi usługami translatorskimi do współpracy. W zależności od potrzeby z przyjemnością dostarczymy Państwu profesjonalne tłumaczenie z niemieckiego wszelkich aktów prawnych, instrukcji obsługi, dokumentów medycznych, a także utworów literackich.

home info mapa