Język francuski

Mówi się o nim, że to język miłości, jednak, co może nie spodobać się romantykom, tak jak wszystkie alfabety, on również służy do opisywania najbardziej codziennych czynności czy dokumentów technicznych. Nasze biuro B.T. Columbus dostarczy Państwu tłumaczenie z francuskiego różnego typu dokumentów medycznych, technicznych czy prawnych, a także utworów literackich i innych tekstów, z którymi nie poradzą sobie Państwo samodzielnie.

 

Pracujący w naszym biurze tłumacz przysięgły języka francuskiego przestrzega wszystkich zasad etyki zawodowej. Jako osoba zaufania publicznego wykonuje swoje obowiązki dyskretnie i w pełni profesjonalnie. Efekty jego pracy cechują się najwyższą jakością oraz mają swoją wartość prawną, dzięki której można je przedstawiać w urzędach czy instytucjach państwowych jako oficjalny dokument.


Usługi przysięgłego tłumacza języka francuskiego są szczególnie przydatne w przypadku zakupu nowego samochodu lub konieczności przełożenia aktów urodzenia, świadectw szkolnych, umów czy np. postanowień sądowych. Miło nam zaznaczyć, że naszą specjalnością są właśnie tego typu dokumenty oraz wszelkiego rodzaju branżowe, techniczne teksty specjalistyczne z wielu dziedzin.

 

Aby skorzystać z usług naszych tłumaczy przysięgłych wystarczy dostarczyć do nas dany tekst wybraną przez Państwa drogą – może być to droga mailowa lub pocztowa, ale równie dobrze mogą Państwo osobiście dostarczyć dokument do naszej siedziby w Krakowie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu – staramy się odpowiadać jak najszybciej.

home info mapa