Język angielski

Chociaż w chwili obecnej posługuje się nim około 527 milionów osób, kiedy chodzi o specjalistyczne, ustne lub pisemne tłumaczenie z języka angielskiego na polski lub odwrotnie, okazuje się, że większość osób wcale nie jest w stanie go wykonać. Czym innym jest komunikatywne posługiwanie się obcym językiem, a czym innym możliwość wykonania specjalistycznego, przysięgłego przekładu ustnego lub pisemnego. Przekładu, który nie tylko będzie zrozumiały i w pełni odda charakter pierwotnego tekstu, ale również będzie nadawał się do wykorzystania w różnego rodzaju instytucjach państwowych. W takich sytuacjach profesjonalne usługi oferowane przez naszych przysięgłych tłumaczy są nieocenione.


W dzisiejszych czasach migracja ludności to zjawisko na naprawdę wielką skalę. Dzięki niej oraz dzięki otwartym granicom ludzie dokonują międzynarodowych zakupów oraz ciągle podróżują. W przypadku turystyki, czasami niezbędne okazują się dokumenty z podróży, np. ze szpitala w obcym kraju. Jeżeli zaś chodzi o zakupy, w chwili obecnej do naszego kraju sprowadzane są nie tylko samochody, ale również rożnego rodzaju maszyny, których specjalistyczne dokumenty muszą być rzetelnie przełożone z języka angielskiego na polski z wielu praktycznych powodów.


Pracujący w naszym krakowskim biurze tłumacz przysięgły języka angielskiego z przyjemnością ustnie lub pisemnie przełoży dla Państwa każdy tekst na polski, a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami, którzy posiadają rozległą wiedzę z zakresu wielu technicznych dziedzin, a także z literatury. Z powodzeniem już od wielu lat wykonujemy ustne i pisemne tłumaczenia przysięgłe, zwykłe oraz specjalistyczne z języka polskiego na angielski i odwrotnie. Jeśli zastanawiają się Państwo, jaka jest ich cena, zachęcamy do przejścia do zakładki „Cennik”.

home info mapa